Current time: 04-20-2024, 09:59 PM Hello There, Guest! (LoginRegister)


Post Reply 
lost homepage?
Author Message
bluzfater Offline


Posts: 3
Joined: Oct 2011
Reputation: 0
Post: #1
lost homepage?
Kedves Magyar sarok!

Vasárnap vettem észre, hogy DNS -szerver error jelenik me a honlapom helyett: bluesfathers.hu A honlap az Ontheweb nevű szolgáltatónál volt bejegyezve. Az ő honlapja sem működik. Egy ideje az Önök lapjára vezet a link. Tudna valaki segíteni, mi lett a honlapommal, hogyan kaphatom vissza a címet a 7 év!!!! tartalmat?

Üdvözlettel: bluzfater
10-22-2011 12:08 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kika Offline
Member
***

Posts: 293
Joined: Feb 2007
Reputation: 8
Post: #2
RE: lost homepage?
(10-22-2011 12:08 AM)bluzfater Wrote:  Kedves Magyar sarok!

Vasárnap vettem észre, hogy DNS -szerver error jelenik me a honlapom helyett: bluesfathers.hu A honlap az Ontheweb nevű szolgáltatónál volt bejegyezve. Az ő honlapja sem működik. Egy ideje az Önök lapjára vezet a link. Tudna valaki segíteni, mi lett a honlapommal, hogyan kaphatom vissza a címet a 7 év!!!! tartalmat?

Üdvözlettel: bluzfater

Szia

En azt latom, hogy mukodik a DNS szervered: http://www.domain.hu/domain/regcheck/?dn...E9rdezz%21

Sot, az oldal is lejon, csak tartalom nincs rajta.

Szerintem keresd meg a szolgaltatod, mert lehet, hogy szervert cserelt, csak meg nem toltott at minden tartalmat vagy valami hasonlo.

Vagy ha mar nem bizol bennuk, akkor ird le privatban, hogy mire van szukseged es kuldok egy arajanlatot neked tarhelyre.
10-22-2011 01:35 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bluzfater Offline


Posts: 3
Joined: Oct 2011
Reputation: 0
Post: #3
RE: lost homepage?
(10-22-2011 01:35 AM)Kika Wrote:  
(10-22-2011 12:08 AM)bluzfater Wrote:  Kedves Magyar sarok!

Vasárnap vettem észre, hogy DNS -szerver error jelenik me a honlapom helyett: bluesfathers.hu A honlap az Ontheweb nevű szolgáltatónál volt bejegyezve. Az ő honlapja sem működik. Egy ideje az Önök lapjára vezet a link. Tudna valaki segíteni, mi lett a honlapommal, hogyan kaphatom vissza a címet a 7 év!!!! tartalmat?

Üdvözlettel: bluzfater

Szia

En azt latom, hogy mukodik a DNS szervered: http://www.domain.hu/domain/regcheck/?dn...E9rdezz%21

Sot, az oldal is lejon, csak tartalom nincs rajta.

Szerintem keresd meg a szolgaltatod, mert lehet, hogy szervert cserelt, csak meg nem toltott at minden tartalmat vagy valami hasonlo.

Vagy ha mar nem bizol bennuk, akkor ird le privatban, hogy mire van szukseged es kuldok egy arajanlatot neked tarhelyre.
10-22-2011 06:55 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
bluzfater Offline


Posts: 3
Joined: Oct 2011
Reputation: 0
Post: #4
RE: lost homepage?
Kedves Kika!
Köszönöm a segítségedet!
Hogy találnád meg a céget (ontheweb.hu) Az ő honlapja is DNS errort mutat nekem?
Üdv. bluzfater
10-22-2011 07:58 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
otw Offline


Posts: 1
Joined: Oct 2011
Reputation: 0
Post: #5
RE: lost homepage?
Kedves Bluzfater!

Az ontheweb tárhelyszolgáltatót a tegnap (pénteken) átvettük a tulajdonosától. Sajnos hétfő óta szerverhiba miatt áll szolgáltatások egy része, amely jónéhány tárhelyet is érint. Mint írtam tegnap óta új kezekbe került a szolgáltatás, az adatok helyreállítását azonnal megkezdtük, és jelenleg is dolgozunk rajta.
A te oldaladat érintő hiba, mint írtad vasárnap jelentkezett, tehát az nem (csak) a szerverhibából adódik (vagy nem vasárnap vetted észre). Nálam az oldalad tartalom nélkül ugyan, de elérhető. A névszerverekben nem történt változás. Az viszont előfordulhat, hogy csak a tegnapi nap folyamán sikerült helyreállítanunk a domain nevedet, és eltart egy ideig, amíg mindenhol frissül.
[/font]Az otw.hu oldalon található telefonszámon elérhetőek vagyunk, ha tudunk segíteni, szívesen állunk rendelkezésedre.
Üdv
otw
(This post was last modified: 10-22-2011 09:52 PM by otw.)
10-22-2011 06:24 PM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Kika Offline
Member
***

Posts: 293
Joined: Feb 2007
Reputation: 8
Post: #6
RE: lost homepage?
bluzfathers:

Szerintem ha nincs meg a tartalom a szolgaltatonal, akkor amit lehet google cache-bol erdemes lementeni.

Az oldalt elnezve pedig mar ugyis erett egy komolyabb rancfelvarras (kepek nelkul google cache-ben neztem meg), akar lehet ez egy uj kezdet is Smile

Egy kis segitseg szinten google cache-bol a regi ceg elerhetosegei:

Quote:OnTheWeb Hosting
Kósik Trade Kft.

2700 Cegléd, Szabadság tér 7/A
nyitva tartás:

Hétfő - Péntek 9 - 18
Szombat 9 - 13
Tel.: 53-500-848
Mobil: 70-252-3505
Fax: 53-500-849
E-mail: info@ontheweb.hu (értelem szerűen ez nem működik!)
Msn: kosikjana@freemail.hu
Skype: ontheweb_hosting

Es a domain.hu nyilvantarasa szerint a tulajdonos:

Quote:domain: ontheweb.hu
domain-használó: SC Computers Kft.
domain-használó: SC Computers Kft.
cím: Szabadság tér 6/A 4/8.
cím: 2700 Cegléd
cím: HU
telefon: (70) 252-3505
telefax:

A telefonszam egy es uaz, szoval szerintem nyugodtan zaklasd oket, mindegy milyen neven veszik fel es kerj egy mentest az adataidrol. A rendszergazda meg jo esellyel itt van valamilyen neven mert a szerveren eddig is ispcp volt.



(10-22-2011 06:24 PM)otw Wrote:  Kedves Bluzfater!

Az ontheweb tárhelyszolgáltatót a tegnap (pénteken) átvettük a tulajdonosától. Sajnos hétfő óta szerverhiba miatt áll szolgáltatások egy része, amely jónéhány tárhelyet is érint. Mint írtam tegnap óta új kezekbe került a szolgáltatás, az adatok helyreállítását azonnal megkezdtük, és jelenleg is dolgozunk rajta.

Azert mondjuk kezdhettetek volna az ontheweb.hu-n es az otw.hu-n egy par mondatos tajekoztatoval az atvetelt a forbidden meg az ures oldal helyett, mert szerintem minden ugyfel panikol vagy epp uj szolgaltatot keres.
(This post was last modified: 10-23-2011 07:09 AM by Kika.)
10-23-2011 06:37 AM
Find all posts by this user Quote this message in a reply
Post Reply 


Forum Jump:


User(s) browsing this thread: